Aktualności

XII Europejskie i XV Krajowe Zawody Sikawek Konnych, Śmigiel 16.08.2015 r.


PLAKAT (pobierz)


Druhny i Druhowie

Ochotnicze Straże Pożarne

Miło nam poinformować, że Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Kościanie wspólnie z Oddziałem Wojewódzkim Związku OSP RP Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka i Samorządami Powiatu Kościańskiego organizuje XII Europejskie i XV Krajowe Zawody Sikawek Konnych.

Zawody odbędą się 16 sierpnia 2015 roku w Śmiglu (powiat kościański, woj. wielkopolskie).

Patronat honorowy nad imprezą objął dh Waldemar Pawlak, prezes Zarządu Głównego Związku OSP RP.

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do dnia 26 czerwca br. na adres: dh Magdalena Naskręt, Urząd Gminy Kościan, ul. Młyńska 15, 64-000 Kościan, fax: (65) 512 03 15  e-mail: sikawki@wp.pl

Uwaga! Do udziału w zawodach zapraszamy po dwie drużyny z poszczególnych powiatów województwa wielkopolskiego oraz po cztery drużyny z pozostałych województw. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Odpłatność za udział w zawodach wynosi 600 zł + 23%VAT. Organizator w ramach opłaty zapewnia wyżywienie w dniu zawodów dla drużyny wraz z obsługą (20 osób), medale, dyplom, plakat. Termin odpłatności wg informacji na fakturze.

Narada dotycząca zawodów odbędzie się 10.07.2015 r. (piątek) w świetlicy OSP Czacz, ul. 27 Stycznia 1, 64-030 Śmigiel, początek o godz. 10.00. Podczas niej zostaną omówione sprawy organizacyjne dot. Zawodów, a przedstawiciele drużyny otrzymają regulamin, plakat oraz niezbędną dokumentację. Do udziału w naradzie zapraszamy maksymalnie po dwóch przedstawicieli zgłoszonej drużyny.

Wzór zgłoszenia stanowi załącznik Nr 3 do niniejszej informacji. W zgłoszeniu prosimy o podawanie obowiązkowo kontaktowych adresów e-mail (poczty elektronicznej) oraz telefonów komórkowych. Przewidujemy, że bieżące informacje o zawodach będą wysyłane do drużyn drogą elektroniczną. Wszystkie informacje dotyczące zawodów będą umieszczane na bieżąco na stronie www.zosprp.poznan.pl Prosimy o rzetelne wypełnienie danych do faktury.

Osoba do kontaktu: Kazimierz Król tel. kom. 600 100 950, e-mail: krol-kazimierz@wp.pl


Załączniki:


 


Podziel się
DATA PUBLIKACJI: 2015-07-07 + Pozostałe aktualności
phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka