Trwa nabór na szkolenie weryfikacyjne z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy zaplanowane w dniach 26-28.05.2017 r. w Pruszczu Gdańskim, woj. pomorskie (wyjazd 26.05.2017) Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Uprzejmie informujemy, że trwa nabór kandydatów - członków OSP z Wielkopolski na szkolenie weryfikacyjne z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Szkolenie zaplanowane jest w terminie 26-28 maja 2017 r. w Pruszczu Gdańskim, woj. pomorskie.

Nabór trwa do wyczerpania limitu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie zostanie wysłana do uczestników oraz do prezesów ZOP po zakończeniu rekrutacji.

BARDZO WAŻNE ZE WZGLĘDU NA OBSZERNOŚĆ MATERIAŁU ORAZ KRÓTKI CZAS TRWANIA KURSU PROSIMY O ZAPOZNAWANIE SIĘ PRZED WYJAZDEM Z PYTANIAMI EGZAMINACYJNYMI DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA Z KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY ze strony: http://www.cem.edu.pl/pliki/pytania_kpp_2016.pdf Spośród tych pytań tworzony jest zestaw egzaminacyjny składający się z 30 pytań, na które trzeba będzie odpowiedzieć na egzaminie.

W przypadku zgłoszenia na szkolenie weryfikacyjne obowiązkowo wraz ze zgłoszeniem (WZÓR KARTY do pobrania poniżej) należy zeskanować i przesłać zaświadczenie o ukończeniu szkolenia potwierdzającego ukończenie szkolenia podstawowego z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy lub odpowiednio kolejnego po nim zaświadczenia o odbyciu szkolenia weryfikacyjnego potwierdzającego uprawnienia, które utraciło ważność. Po zakwalifikowaniu oryginał właściwego zaświadczenia należy zabrać do ośrodka. Ww. zaświadczenie musi być wydane przez podmiot do tego uprawniony. Aktualny wykaz podmiotów z naszego województwa, którym Wojewoda Wielkopolski zatwierdził program kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy znajduje się na stronie: http://wzk.poznan.uw.gov.pl/sites/default/files/zalaczniki/20170217_wykaz_podmiotow_kpp.pdf
Obowiązkowo w kartach zgłoszenia należy podawać kontaktowe adresy e-mail.

Planowany wyjazd do Pruszcza Gdańskiego z Poznania wcześnie rano w dniu 26.05.2017 r. (piątek).
Planowany powrót do Poznania w niedzielę 28 maja około godz. 16-tej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapewniamy przejazd PKP do Pruszcza Gdańskiego zgodnie z deklaracją w karcie zgłoszenia. Szczegóły dotyczące wyjazdu będą wysyłane do osób zakwalifikowanych na szkolenie tylko drogą elektroniczną dlatego raz jeszcze przypominamy o obowiązkowym podawaniu kontaktowych adresów e-mail oraz czytaniu wiadomości.

Bardzo prosimy o staranny dobór kadry do szkoleń.

DATA PUBLIKACJI: 2017-05-18 + Pozostałe aktualności