Aktualności

Trwa nabór na szkolenie weryfikacyjne z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy zaplanowane w dniach 14-16 lipca 2017 r. w Kirach k. Zakopanego woj. małopolskie (wyjazd 14.07.2017) Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Druhny i Druhowie
Działacze OSP i ZOSP RP
woj. wielkopolskiego
- wszyscy -


Uprzejmie informujemy, że trwa nabór na szkolenie weryfikacyjne z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Szkolenie zaplanowane jest w terminie 14-16 lipca 2017 r. w Kirach k. Zakopanego, woj. małopolskie. Wyjazd PKP w dniu 14 lipca br.

Nabór trwa do wyczerpania limitu jednak nie dłużej niż do 3 lipca. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Po tym terminie jeżeli nie zbierze się dostatecznie duża grupa chętnych szkolenie zostanie odwołane. 

BARDZO WAŻNE ZE WZGLĘDU NA OBSZERNOŚĆ MATERIAŁU ORAZ KRÓTKI CZAS TRWANIA KURSU PROSIMY O ZAPOZNAWANIE SIĘ PRZED WYJAZDEM Z PYTANIAMI EGZAMINACYJNYMI DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA Z KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY ze strony: http://www.cem.edu.pl/pliki/pytania_kpp_2016.pdf 

Spośród tych pytań tworzony jest zestaw egzaminacyjny składający się z 30 pytań, na które trzeba będzie odpowiedzieć na egzaminie. W przypadku zgłoszenia na szkolenie weryfikacyjne obowiązkowo wraz ze zgłoszeniem (WZÓR KARTY do pobrania) należy zeskanować i przesłać zaświadczenie o ukończeniu szkolenia potwierdzającego ukończenie szkolenia podstawowego z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy lub odpowiednio kolejnego po nim zaświadczenia o odbyciu szkolenia weryfikacyjnego potwierdzającego uprawnienia, które utraciło ważność. Po zakwalifikowaniu oryginał właściwego zaświadczenia należy zabrać do ośrodka. Ww. zaświadczenie musi być wydane przez podmiot do tego uprawniony. 

Aktualny wykaz podmiotów z naszego województwa, którym Wojewoda Wielkopolski zatwierdził program kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy znajduje się na stronie: http://wzk.poznan.uw.gov.pl/sites/default/files/zalaczniki/20170217_wykaz_podmiotow_kpp.pdf   
Obowiązkowo w kartach zgłoszenia należy podawać kontaktowe adresy e-mail.

Planowany wyjazd do Kir z Poznania godzinach rannych w dniu 14.07.2017 r. (piątek). Planowany powrót do Poznania w niedzielę 16 lipca w godzinach wieczornych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapewniamy przejazd PKP do Krakowa zgodnie z deklaracją w karcie zgłoszenia. Na trasie z Krakowa do Kir zapewniamy przejazd lokalnym busem. 

Szczegóły dotyczące wyjazdu będą wysyłane do osób zakwalifikowanych na szkolenie tylko drogą elektroniczną dlatego raz jeszcze przypominamy o obowiązkowym podawaniu kontaktowych adresów e-mail oraz prosimy o czytanie wiadomości.

Bardzo prosimy Prezesów Zarządów OSP o staranny dobór kadry do szkoleń.


Podziel się
DATA PUBLIKACJI: 2017-06-26 + Pozostałe aktualności
phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka