Aktualności

Do 31 października przyjmujemy wnioski o dotacje dla OSP z Firm Ubezpieczeniowych!

Druhny i Druhowie

Do 31 października przyjmujemy wnioski o dotacje dla OSP z Firm Ubezpieczeniowych (II transza) do wykorzystania, na cele ochrony przeciwpożarowej z przeznaczeniem na dopłaty związane  z wyposażeniem dla OSP.

Zainteresowane OSP prosimy o złożenie wniosku o dofinansowanie na drukach : HA09 wraz z załącznikiem nr 1A („ wykaz wyposażenia dla OSP”); (informacja o rozmiarach do pobrania w poszczególnych zakładkach w załączniku  Nr 1A.1)  ,  do OW ZOSP RP województwa wielkopolskiego na adres: OW Związku OSP RP woj. wielkopolskiego, ul. Norwida 14, 60-867 Poznań.

/Podane w Załączniku nr 1A rozmiary zamawianego asortymentu - wymiary dla poszczególnych asortymentów należy podać zgodnie z załącznikiem nr 1A.1 - tabele rozmiarowe. Znajdują się one w odpowiednich arkuszach załącznika nr 1A.1. Wypełnienie załącznika z rozmiarami, będzie warunkiem koniecznym pozytywnego rozpatrzenia wniosku, a jednocześnie zamówieniem złożonym na dany asortyment w określonym rozmiarze. /

Zwracamy uwagę na dokładność podawania rozmiarów ! (na ich podstawie będą dokonywane indywidualne zamówienia u producenta dla każdej  OSP).

O przyznaniu dotacji  będzie decydować data wpływu i kolejność złożonego wniosku do Oddziału w Poznaniu, ul. Norwida 14.  W pierwszej kolejności będą rozpatrywane wnioski OSP współpracujące z  OW ZOSP RP.   Przewidujemy przyjmowanie wniosków, do 31 października 2017 roku (okres przyjmowania wniosków może być zmieniony w zależności od wyczerpania przyznanego limitu dotacji dla naszego województwa),  realizację sprzedaży z dotacji FU planujemy zakończyć  do 30 listopada  2017 roku.

Przypominamy o konieczności zabezpieczenia środków finansowych w celu zapewnienia zapłaty za realizację zamówienia.

Wniosek HA09 (POBIERZ)

Załącznik nr 1A - wykaz wyposażenia dla OSP (POBIERZ)

Załącznik nr 1A.1. - tabele rozmiarowe (POBIERZ)


Podziel się
DATA PUBLIKACJI: 2017-10-25 + Pozostałe aktualności
phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka