Trwa rekrutacja na szkolenie podstawowe z kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP)
Druhny i Druhowie
Prezesi Zarządów OSP
Prezesi Zarządów Oddziałów Gminnych
(równorzędnych) Związku OSP RP
Działacze Związku OSP RP
woj. wielkopolskiego
- wszyscy -

Trwa rekrutacja na szkolenie podstawowe z kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP).

Szkolenie zaplanowane jest w terminie 4-9 września 2017 roku w Turawie. Dla zainteresowany na podstawie deklaracji w karcie zgłoszenia oferujemy opłacony wspólny wyjazd PKP w dniu 4 września (poniedziałek) i powrót 9 września (sobota).

Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów na szkolenie na kartach zgłoszenia do wyczerpania limitu jednak nie dłużej niż do 18 sierpnia br.

Prosimy Ochotnicze Straże Pożarne zainteresowane ofertą o kontakt z właściwymi terytorialnie Prezesami Zarządów Oddziałów Powiatowych Związku OSP RP, którym w dniu 9 sierpnia br. przekazaliśmy informację o szkoleniu wraz z kartą zgłoszenia.

DATA PUBLIKACJI: 2017-08-15 + Pozostałe aktualności