VI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w grupie A i C, Wągrowiec 15.09.2018 r. - informacje organizacyjne
Prezesi OSP i Opiekunowie OSP
- zakwalifikowanych do udziału w VI Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych w grupie A i C

Oddział Wojewódzki Związku OSP RP Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka informuje, że w dniu 15 września 2018 r. na stadionie sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu, rozegrane zostaną VI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w grupach A i C. Zawody mają charakter eliminacyjny do zawodów krajowych, które odbędą się w roku 2019. Kwalifikują się do nich zwycięzcy poprzednich zawodów wojewódzkich oraz zawodów powiatowych eliminacyjnych.

W związku z powyższym przekazujemy następujące informacje:
  1. Zawody przeprowadzone będą wg Regulaminu Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych z 10.02.2011 r. (tekst jednolity na stronie internetowej OW ZOSP RP Związku OSP RP - www.zosprp.pl w zakładce Sport/Regulaminy).
  2. Organizator nie zapewnia sprzętu do przeprowadzenia zawodów.
  3. Na zawodach stosowane będą motopompy marki TOHATSU, (model 16/8 lub 8/8).
  4. Proszę Druha Prezesa o dokonanie zgłoszenia wstępnego drużyn, które reprezentować będą oddział powiatowy na zawodach wojewódzkich w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 czerwca 2018 r. W zgłoszeniu należy podać dane wyszczególnione na załączonej karcie informacyjnej (Załącznik nr 1.) Preferujemy przesyłanie zgłoszeń wstępnych w formie elektronicznej na adres: poznan@zosprp.pl
  5. Opiekunowie startujących drużyn dokonują zgłoszenia właściwego przywożąc kartę zgłoszenia (Załącznik nr 2) oraz dane do wystawienia faktury (Załącznik nr 3) na odprawę z sędzią głównym zawodów, która odbędzie się w Wągrowcu 27 czerwca 2018 r.
  6. Załącznik nr 2 (zgłoszenie właściwe) należy przedstawić również w sekretariacie w dniu zawodów. Uczestnicy w dniu zawodów muszą posiadać przy sobie dowód osobisty lub inny urzędowy dokument ze zdjęciem oraz legitymację członka OSP celem identyfikacji danych osobowych przez Komisję Sędziowską.
  7. Każda drużyna na zawodach musi być wyposażona w tablicę o wymiarach 120x50 cm (białe tło, czarne litery) z nazwą drużyny o wysokości liter 12 cm i nazwą powiatu o wysokości liter 8 cm.
  8. Wysokość wpłaty: Za udział OSP w szkoleniu zgodnie z Regulaminem OSP-1/2011 (9 os.) wynosi 599,99 zł brutto. Wpłatę należy dokonać po otrzymaniu faktury na konto Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Poznaniu nr konta: BZ WBK S.A 3/Poznań 40 1090 1359 0000 0000 3501 8491 z dopiskiem Za udział OSP w szkoleniu zgodnie z Regulaminem OSP-1/2011. Prosimy o dokonywanie wpłat na konto Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP dopiero gdy faktury zostaną wystawione i przesłane do odbiorców na podstawie przesłanych deklaracji.
  9. Opiekunów drużyn zapraszamy na odprawę z Sędzią Głównym zawodów, która odbędzie się 27 czerwca (środa) w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wągrowcu ul. Kościuszki 59. Początek o godz. 11.00. Podstawowe informacje o obiekcie znajdują się na stronie: http://www.osir.wagrowiec.eu/
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w odprawie w terminie do 15 czerwca 2018 r. oraz podanie liczby uczestniczących osób (maksymalnie 2 osoby w tym kierowca z jednej drużyny). W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt tel.: 61 / 848-13-91, e-mail: poznan@zosprp.pl

DATA PUBLIKACJI: 2018-07-02 + Pozostałe aktualności