Aktualności

Można jeszcze zgłaszać chętnych na szkolenie podstawowe KPP w Turawie (woj. opolskie) 12-17 listopada 2018 r.
Druhny i Druhowie
Prezesi Zarządów Oddziałów Powiatowych
Prezesi Zarządów Oddziałów Gminnych (równorzędnych)
Związku OSP RP
Prezesi Zarządów OSP
Członkowie OSP
woj. wielkopolskiego
- wszyscy -

Można jeszcze zgłaszać chętnych na szkolenie podstawowe z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Szkolenie zaplanowane jest w Turawie (woj. opolskie) w terminie 12-17 listopada 2018 r. Odpłatność za udział w szkoleniu podstawowym z zakresu KPP wynosi 500,00 zł brutto. Zgodnie ze wzorem na karcie zgłoszenia szkolenia podstawowego należy podać pełne dane do wystawienia faktury za szkolenie z zakresu KPP.

Organizator zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, materiały szkoleniowe, szkolenie oraz egzamin. Dojazd do Turawy na własny koszt.

Do ośrodka w Turawie należy przybyć w poniedziałek 12 listopada do godz. 11.30. Zajęcia zaczynają się o godz.: 12:00, pierwszym posiłkiem ciepłym w tym dniu jest obiad około godz. 13:30. Przewidywane zakończenie 17 listopada (sobota) około południa.

Na szkolenie należy zabrać:
- aktualne (ważne) badania lekarskie uprawniające do udziału w działaniach ratowniczych i szkoleniach, przybory do pisania i notatniki, ręcznik, przybory osobiste, wygodny sportowy strój, trampki, obuwie sportowe, koszarówki.

Podajemy adres ośrodka:
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Ośrodek Szkoleniowy w Turawie, ul. Strażacka 1, 46-045 Turawa, NIP: 9910499685, tel.: 77 421 28 54; tel. kom. 888 22 0456 lub 693 133 313 http://www.strazakturawa.pl/

BARDZO WAŻNE:
ZE WZGLĘDU NA OBSZERNOŚĆ MATERIAŁU ORAZ KRÓTKI CZAS TRWANIA KURSU PROSIMY O ZAPOZNAWANIE SIĘ PRZED WYJAZDEM Z PYTANIAMI EGZAMINACYJNYMI DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA Z KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY ze strony: https://www.cem.edu.pl/aktualnosci/Pytania%20KPP%20-%202017.pdf
Spośród tych pytań tworzony jest zestaw egzaminacyjny składający się z 30 pytań, na które trzeba będzie odpowiedzieć na egzaminie.

Obowiązkowo w kartach zgłoszenia należy podawać kontaktowe adresy e-mail. Nie przyjmujemy kart wypełnionych niedbale, niepodpisanych i niepotwierdzonych przez OSP.
Bardzo prosimy o staranny dobór kadry do szkoleń.


Podziel się
DATA PUBLIKACJI: 2018-11-02 + Pozostałe aktualności
phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka