Nabór na szkolenie podstawowe KPP w Turawie (woj. opolskie) 12-17 listopada 2018 r.
Druhny i Druhowie
Prezesi Zarządów Oddziałów Powiatowych
Prezesi Zarządów Oddziałów Gminnych (równorzędnych)
Związku OSP RP
Prezesi Zarządów OSP
Członkowie OSP
woj. wielkopolskiego
- wszyscy -

Rozpoczynamy nabór na szkolenie podstawowe z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Szkolenie zaplanowane jest w Turawie (woj. opolskie) w terminie 12-17 listopada 2018 r. Odpłatność za udział w szkoleniu podstawowym z zakresu KPP wynosi 500,00 zł brutto. Zgodnie ze wzorem na karcie zgłoszenia szkolenia podstawowego należy podać pełne dane do wystawienia faktury za szkolenie z zakresu KPP.

Organizator zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, materiały szkoleniowe, szkolenie oraz egzamin. Dojazd do Turawy na własny koszt.

Nabór trwa do wyczerpania limitu jednak nie dłużej niż do 26 października br. z możliwością wydłużenia terminu w przypadku braku chętnych ale nie dłużej niż do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Do ośrodka w Turawie należy przybyć w poniedziałek 12 listopada do godz. 11.30. Zajęcia zaczynają się o godz.: 12:00, pierwszym posiłkiem ciepłym w tym dniu jest obiad około godz. 13:30. Przewidywane zakończenie 17 listopada (sobota) około południa.

Na szkolenie należy zabrać:
- aktualne (ważne) badania lekarskie uprawniające do udziału w działaniach ratowniczych i szkoleniach, przybory do pisania i notatniki, ręcznik, przybory osobiste, wygodny sportowy strój, trampki, obuwie sportowe, koszarówki.

Podajemy adres ośrodka:
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Ośrodek Szkoleniowy w Turawie, ul. Strażacka 1, 46-045 Turawa, NIP: 9910499685, tel.: 77 421 28 54; tel. kom. 888 22 0456 lub 693 133 313 http://www.strazakturawa.pl/

BARDZO WAŻNE:
ZE WZGLĘDU NA OBSZERNOŚĆ MATERIAŁU ORAZ KRÓTKI CZAS TRWANIA KURSU PROSIMY O ZAPOZNAWANIE SIĘ PRZED WYJAZDEM Z PYTANIAMI EGZAMINACYJNYMI DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA Z KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY ze strony: https://www.cem.edu.pl/aktualnosci/Pytania%20KPP%20-%202017.pdf
Spośród tych pytań tworzony jest zestaw egzaminacyjny składający się z 30 pytań, na które trzeba będzie odpowiedzieć na egzaminie.

Obowiązkowo w kartach zgłoszenia należy podawać kontaktowe adresy e-mail. Nie przyjmujemy kart wypełnionych niedbale, niepodpisanych i niepotwierdzonych przez OSP.
Bardzo prosimy o staranny dobór kadry do szkoleń.

DATA PUBLIKACJI: 2018-10-09 + Pozostałe aktualności