Aktualności

Podsumowanie konkursu plastycznego 2021 r.

Dnia 25 lutego br. w siedzibie Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Wielkopolskiego im. gen. Stanisława Taczaka, odbyły się Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "100 - lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Wierni tradycji w służbie drugiemu człowiekowi".


Na konkurs nadesłano ponad 77 prac z 8 powiatów woj. wielkopolskiego w 4 kategoriach wiekowych - I przedszkola, II i III kategoria to szkoły podstawowe kl. I - IV i kl. V - VIII i kategoria IV szkoły ponadpodstawowe.


W skład Jury weszli członkowie Wojewódzkiego Klubu Kronikarza OSP oraz Zespołu Ds. Kultury i Popularyzacji Ochotniczego Pożarnictwa KOMISJI Organizacyjnej OW ZOSP RP w składzie: przewodniczący Bogdan Siwiński, sekretarz Lena Piaskowska oraz członkowie Jury Władysław Koliński, Ireneusz Ćwiek, Henryk Żok i Beata Krajewska.


Komisja wybrała po 5 prac z każdej kategorii i nominowała je na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny. Laureatom etapu wojewódzkiego Konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujmy za zaangażowanie i nadesłanie swoich prac.


Szczególne słowa podziękowania kierujemy do opiekunów dzieci i młodzieży, który w szczególnym czasie epidemii koronawirusa wspomogli swoich podopiecznych do twórczej aktywności.


Protokół konkursu plastycznego można pobrać poniżej:

Podziel się
DATA PUBLIKACJI: 2021-04-01 + Pozostałe aktualności
phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka