Podsumowanie konkursu plastycznego 2021 r.

Dnia 25 lutego br. w siedzibie Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Wielkopolskiego im. gen. Stanisława Taczaka, odbyły się Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "100 - lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Wierni tradycji w służbie drugiemu człowiekowi".

Na konkurs nadesłano ponad 77 prac z 8 powiatów woj. wielkopolskiego w 4 kategoriach wiekowych - I przedszkola, II i III kategoria to szkoły podstawowe kl. I - IV i kl. V - VIII i kategoria IV szkoły ponadpodstawowe.

W skład Jury weszli członkowie Wojewódzkiego Klubu Kronikarza OSP oraz Zespołu Ds. Kultury i Popularyzacji Ochotniczego Pożarnictwa KOMISJI Organizacyjnej OW ZOSP RP w składzie: przewodniczący Bogdan Siwiński, sekretarz Lena Piaskowska oraz członkowie Jury Władysław Koliński, Ireneusz Ćwiek, Henryk Żok i Beata Krajewska.

Komisja wybrała po 5 prac z każdej kategorii i nominowała je na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny. Laureatom etapu wojewódzkiego Konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujmy za zaangażowanie i nadesłanie swoich prac.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do opiekunów dzieci i młodzieży, który w szczególnym czasie epidemii koronawirusa wspomogli swoich podopiecznych do twórczej aktywności.

Protokół konkursu plastycznego można pobrać poniżej:

DATA PUBLIKACJI: 2021-04-01 + Pozostałe aktualności