Archiwum - lista aktualności na rok 2008 : I Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, Trzemeszno 2009

I Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, Trzemeszno 2009

 
 

W sobotę, 21 listopada br. w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie, odbył się I Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP powiatu gnieźnieńskiego.

 

Jego celem było podnoszenie sprawności fizycznej członków MDP, integracja środowiska MDP i OSP powiatu gnieźnieńskiego, zorganizowane zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz aktywizacja członków MDP do systematycznego uprawiania sportu.

 

W imprezie wystartowało 10 drużyn reprezentujących MDP z Ruchocinka, Ławek, Mielżyna, Zdziechowy, Mnichowa, Trzemeszna, Witkowa,  Mieleszyna, Trzemżala i Modliszewa. Łącznie 87 zawodników w wieku do 16 lat.

 

W ramach turnieju rozegrane zostało 16 spotkań. Po 6 godzinach stojącej na wysokim poziomie rywalizacji i sportowych zmagań w klasyfikacji generalnej tryumfowała MDP Mielżyn przed MDP Ławki i MDP „Dymki” Zdziechowa.

 

Królem strzelców został Adrian Guzik ze Zdziechowy, który strzelił 11 bramek. Najlepszymi bramkarzami wybrano Mateusza Makowskiego z Trzemeszna oraz Jeremiego Dębca z Mnichowa. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale oraz upominki rzeczowe, którymi nagrodzono także wyróżnionych zawodników.

 

Młodych sportowców w ich zmaganiach dopingowali: Poseł na Sejm RP druh Tadeusz Tomaszewski, druh Jacek Kowalski – Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Zygmunt Nowaczyk – zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Trzemeszno, druh Marek Gotowała – członek ZOW ZOSP RP w Poznaniu oraz st. bryg. w st. spocz. Waldemar Janusz – członek Prezydium ZOP ZOSP RP.

 

Organizatorami i sponsorami imprezy byli: Oddział Powiatowy Związku OSP RP w Gnieźnie, Urząd Miasta i Gminy w Trzemesznie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie, Oddział Miejsko- Gminny Związku OSP RP w Trzemesznie, OSP w Trzemesznie oraz Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Trzemesznie.

 

 

 

Tekst: Piotr Dzięcielak

Foto: Waldemar Janusz


Podziel się
DATA PUBLIKACJI: 2009-11-24 + Pozostałe aktualności
Galeria
phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka