Archiwum - lista aktualności na rok 2009 : OSP w Luboniu - strona www na 81. urodziny

OSP w Luboniu - strona www na 81. urodziny

Z okazji 81 urodzin Ochotnicza Straż Pożarna w Luboniu zafundowała sobie nie lada prezent. A Jest nim oficjalna strona internetowa, na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące trudnej służby ochotników oraz historia z galerią zdjęć i filmami wykonanymi zarówno podczas akcji ratunkowych jak i gaśniczych.

    Z witryny www.osplubon.pl dowiemy się ilu strażaków obecnie służy w OSP i jakie otrzymali odznaczenia, a także znajdziemy tu opis ważnych akcji z udziałem lubońskich strażaków na przestrzeni wielu lat. Przypomieć należy, że 6 lat temu OSP Luboń w uznaniu swoich zasług otrzymała medal "Zasłużony dla miasta Lubonia" oraz tytuł " Honorowy obywatel miasta".

    W 1997 roku OSP została włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego oraz posiada status (w nomenklaturze strażackiej) S-4. Środki potrzebne na sfinansowanie zakupu i eksploatację wielu specjalistycznych urządzeń niezbędnych do wykonywania swojej służby Lubońska Straż otrzymuje od Rady Miasta, MSWiA, prywatnych osób i firm oraz od sąsiednich gmin, które również korzystają z jej pomocy. Dzięki temu OSP posiada najnowocześniejszy sprzęt ratowniczy w całym powiecie poznańskim.

    Od października lubońska Straż posiada oprócz strony www także nowy adres e-mail: straz@osplubon.pl

OSP obecnie liczy 32 czynnych członków.
Dożywotni tytuł Prezesa Honorowego OSP w Luboniu posiada pan Zenon Twardowski.
Prezesem jest druh Marek Maciejewski, naczelnikiem - Jacek Rutkowski, zastępcą naczelnika jest - Andrzej Drzewiecki, sekretarzem - Roman Sobociński, skarbnikiem - Paweł Maciejewski, gospodarzem strażnicy jest - Norbert Kaźmierczak, członkami Zarządu OSP są: Tomasz Twardowski, Michał Kasperczak, Waldemar Mańkowski i Dawid Muszyński.

    Zbieranie materiałów archiwalnych oraz informacji na stronę www koordynuje p.Krystian Jankowiak, pomysł i wykonanie - Kalina Kelma, a nad całością projektu czuwa Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Luboniu druh Marek Maciejewski.


Podziel się
DATA PUBLIKACJI: 2009-10-19 + Pozostałe aktualności
phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka