Archiwum - lista aktualności na rok 2009 : Powiatowy Opłatek Strażacki w Gnieźnie

Powiatowy Opłatek Strażacki w Gnieźnie
 

Powiatowy Opłatek Strażacki w Gnieźnie

 

 

W Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym nr 2 w Gnieźnie, odbyło się doroczne spotkanie noworoczne gnieźnieńskich strażaków i samorządowców podczas którego dokonano podsumowania działalności i osiągnięć Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w roku 2008 oraz zaplanowano cele i przedsięwzięcia do zrealizowania w roku bieżącym.

Dh Jacek Kowalski – Prezes ZOP ZOSP RP w Gnieźnie i zarazem Prezydent Gniezna uhonorował Medalami 1000-lecia Zjazdu Gnieźnieńskiego dh Marka Gotowałę – wiceprezesa ZOP ZOSP RP w Gnieźnie, Krzysztofa Szkudlarka – Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo oraz dh Ryszarda Szuberta z OSP Zdziechowa.

Specjalne podziękowania za sukcesy w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej i godne reprezentowanie powiatu otrzymali Aneta Śmigielska z Niechanowa i Tomasz Kuliński z Witkowa.

Najaktywniejsza jednostka OSP w powiecie w roku 2008, którą uznano OSP Modliszewo otrzymała ufundowany przez dh Posła Tadeusza Tomaszewskiego puchar przechodni.

W spotkaniu obok działaczy i członków OSP z terenu powiatu wzięli udział Ks. biskup Wojciech Polak, Jerzy Stachowiak – Przewodniczący Rady Miasta Gniezna, st. kpt. Wojciech Mazur – Komendant Powiatowy PSP w Gnieźnie, dh Andrzej Jankowski – dyrektor Biura ZOW ZOSP RP w Poznaniu.

 

Piotr Dzięcielak

Foto. Archiwum ZOP ZOSP RP w Gnieźnie


Podziel się
DATA PUBLIKACJI: 2009-02-03 + Pozostałe aktualności
Galeria
phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka