Archiwum - lista aktualności na rok 2010 : Podsumowania gnieźnieńskich strażaków

Podsumowania gnieźnieńskich strażaków


 

16 stycznia br. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Gnieźnie odbyła się narada noworoczna gnieźnieńskich strażaków, na której dokonano podsumowania osiągnięć roku 2009 oraz zaplanowano cele i przedsięwzięcia do zrealizowania w roku 2010.

 

Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP – Prezydent Miasta Gniezna - druh Jacek Kowalski podziękował Tomaszowi Kulińskiemu za zajęcie pierwszego miejsca w ubiegłorocznych eliminacjach centralnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

 

OSP Modliszewo, którą w roku 2009 uznano po raz drugi za najaktywniejszą OSP w powiecie gnieźnieńskim, odebrała z rąk druha Prezesa puchar przechodni ufundowany przez posła Tadeusza Tomaszewskiego.

Druh Grzegorz Barański z OSP Witkowo otrzymał z rąk Dyrektora ZW OW ZOSP RP w Poznaniu, list gratulacyjny i upominek za wzorową pracę z młodzieżą.

 

W drugiej części uroczystości Jego Ekscelencja, ks. biskup Wojciech Polak – wypróbowany przyjaciel gnieźnieńskich strażaków - podziękował za ofiarną służbę drugiemu człowiekowi zgodnie z hasłami zapisanymi na sztandarach „Bogu na chwałę – bliźniemu na ratunek” oraz powierzył całą brać strażacką opiece św. Floriana. Po wspólnym odmówieniu modlitwy podzielono się opłatkiem. Nie zabrakło również gwiazdora, w rolę, którego wcielił się druh Prezes, rozdając wszystkim obecnym upominki.Podziel się
DATA PUBLIKACJI: 2010-01-20 + Pozostałe aktualności
Galeria
phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka