Archiwum - lista aktualności na rok 2010 : REGULAMIN XV REGIONALNEJ SPARTAKIADY UKS I MDP "SPORT-UŚMIECH-ZABAWA 2010", zgłoszenia do 19.04.2010 r.

W imieniu Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan w Poznaniu – Biura Terenowego w Gnieźnie oraz współorganizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w XV Regionalnej Spartakiadzie Uczniowskich Klubów Sportowych i Młodzieżowych Drużyn „SPORT -UŚMIECH-ZABAWA 2010”, której tegoroczna edycja odbędzie się na hali sportowej w Kiszkowie w dniu 24 kwietnia 2010 roku od godz. 10.00.

CEL SPARTAKIADY

-          popularyzacja kultury fizycznej i rekreacji wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych

-          aktywizacja Uczniowskich Klubów Sportowych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w środowisku działania oraz na terenie gmin i powiatów,

-          aktywizacja środowisk gminnych do udziału w różnych współzawodnictwach sportowo – rekreacyjnych,

-          włączenie do aktywnej rekreacji wspólnie z dziećmi –  nauczycieli opiekunów i sympatyków UKS, MDP OSP,

-          popularyzacja idei olimpijskiej oraz wiedzy o podstawach prawnych
i zasadach funkcjonowania UKS i ZOSP RP

ORGANIZATORZY

-          Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Poznaniu – Biuro Terenowe w Gnieźnie przy współpracy z:

-          Ministerstwem Sportu i Turystyki w Warszawie

-          Polskim  Komitetem Olimpijskim w Warszawie

-          Urzędem Marszałkowskim w Poznaniu

-          Oddziałem Wojewódzkim Związku OSP RP w Poznaniu

-          Starostwem Powiatowym w Gnieźnie

-          Wielkopolskim Zrzeszeniem LZS w Poznaniu

-          Urzędem Gminy w Kiszkowie

-          Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kiszkowie

TERMIN i MIEJSCE

Finał Regionalny Spartakiady odbędzie się 24 kwietnia 2010 roku (sobota) o godz. 10.00 w hali sportowej w Kiszkowie przy ul. Polnej 33.

Przyjazd drużyn zakwalifikowanych przez organizatora do finału regionalnego powinien nastąpić najpóźniej do godz. 9.45.

ZASADY FINANSOWANIA

1. Koszty organizacji i przebiegu spartakiad w szkołach podstawowych, gimnazjach, UKS-ach, MDP ZOSP i gminach ponoszą organizatorzy imprez.

2. Koszty organizacji  imprezy regionalnej ponosi Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan

3. Stowarzyszenie nie pobiera odpłatności z tytułu wpisowego

ZGŁOSZENIA

1. Zgłoszenia drużyn do imprezy prosimy przesyłać na adres: STOWARZYSZENIE MŁODYCH WIELKOPOLAN, Biuro Terenowe  Gniezno ul. Rzeźnicka 1, 62-200 Gniezno, tel/fax 4263329, 4242353 smw-gniezno@wp.pl , do 19 kwietnia 2010 roku

2. Dodatkowo szczegółowych informacji udzielają codziennie w godz. 9.00 – 16.00 Wiceprezes SMW Stanisław Dolaciński  tel. kom. 509-194-758 lub kontakt mail stanisław@dolacinski.pl

3. Kapitan drużyny zobowiązany jest przesłać na adres organizatora akces udziału w spartakiadzie z podaniem dokładnego adresu (tel) UKS-u, MDP itd.  oraz swoje imię, nazwisko i możliwości kontaktu. Prosimy także o podanie łącznej ilości osób, które przyjadą na imprezę ze względu na zabezpieczenie wyżywienia.

4. Sprawy wynikające z interpretacji regulaminu  lub z przebiegu poszczególnych konkurencji  rozstrzyga sędzia główny imprezy.

DATA PUBLIKACJI: 2010-03-15 + Pozostałe aktualności