Archiwum - lista aktualności na rok 2010 : Narada szkoleniowa dla prezesów OSP, Kaczory 22.10.2010 r.

Narada szkoleniowa dla prezesów OSP, Kaczory 22.10.2010 r.

W miniony piątek 22.10.2010 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczorach Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Pile zorganizowało naradę szkoleniową.

GALERIA

W naradzie wzięli udział prezesi OSP, prezesi Zarządów Oddziałów Gminnych i Miejsko-Gminnych, komendanci gminni Związku OSP RP, komisja rewizyjna oddziału powiatowego, członkowie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP oraz zaproszeni goście: wójtowie i burmistrzowie z terenu Powiatu Pilskiego, starosta pilski i radni powiatu, dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP.

- Głównym punktem piątkowej narady było omówienie kampanii sprawozdawczo-wyborczej na rok 2011. Kampania na szczeblu OSP zaczyna się 1 stycznia 2011 i kończy się 31 marca 2011. Ponadto omówiliśmy zasady udzielania dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz firm ubezpieczeniowych. W dalszej kolejności przeszliśmy do analizy Raportów OSP, które są zamieszczone w „SYSTEMIE OSP” – wyjaśnił Krzysztof Fojt, wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Pile.

W końcowej części spotkania został omówiony  nowy regulamin odznaczeń i wyróżnień, który obowiązuje od stycznia bieżącego roku.

Opr. F. Kledzik, fot. arch. OSP Kaczory

DATA PUBLIKACJI: 2010-10-27 + Pozostałe aktualności