Archiwum - lista aktualności na rok 2010 : Szkolenie dla skarbników, prezesów OSP i komendantów gminnych Związku OSP RP

Szkolenie dla skarbników, prezesów OSP i komendantów gminnych Związku OSP RP


Uprzejmie informujemy, że planujemy zorganizowanie w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ślesinie w dniach 9-12 grudnia br. szkolenia w zakresie prowadzenia spraw finansowych i prawnych w OSP pt. „Księgowość w Ekonomii Społecznej: księgowo - prawne podstawy działania Ochotniczych Straży Pożarnych”.

Program szkolenia został przygotowany we współpracy z Fundacją Inicjowania Rozwoju Społecznego w Poznaniu w oparciu o książkę „Rachunkowość w OSP” wydaną przez Zarząd Główny Związku OSP RP.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu WSPÓŁFINANSOWANEGO PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO Człowiek – najlepszą inwestycją Priorytet VII Poddziałanie 7.2.2 Projekt „ProgrES – kompleksowe wsparcie sektora ekonomii społecznej” oraz ze środków Związku OSP RP.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, dlatego w pierwszej kolejności będziemy przyjmowali zgłoszenia od osób, które odbyły szkolenie dla komendantów gminnych Związku OSP RP organizowane w latach 2008 i 2009 zainteresowanych prawnymi i finansowymi podstawami funkcjonowania OSP oraz pogłębianiem wiedzy w tym zakresie.

W przypadku braku możliwości udziału w szkoleniu przez komendanta gminnego Związku istnieje możliwość delegowania innej osoby spośród kadry zarządzającej OSP (skarbnicy, prezesi) zainteresowanej zdobyciem lub pogłębieniem wiedzy w tym zakresie.

Termin nadsyłania kart zgłoszenia do 22.11.2010 włącznie.

Informacja o osobach zakwalifikowanych na szkolenie zostanie umieszczona na stronie www i nie będzie rozsyłana do uczestników indywidualnie.

Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu. W przypadku pytań proszę o kontakt z dh Tomaszem Porębą, 61/848-13-91, kom. 663 732 009. e-mail: tomasz.poreba@zosprp.pl

- PROGRAM

- KARTA ZGŁOSZENIA


Podziel się
DATA PUBLIKACJI: 2010-11-16 + Pozostałe aktualności
phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka