Archiwum : Promocyjna odpłatność za udział w stacjonarnym szkoleniu KPP w Kirach k. Zakopanego

Druhny i Druhowie
Członkowie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego
Prezesi Zarządów Oddziałów Powiatowych
Prezesi Zarządów Oddziałów Gminnych (równorzędnych)
Komendanci Gminni Związku OSP RP
Prezesi Zarządów OSP
Członkowie OSP
woj. wielkopolskiego

- wszyscy -

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy nabór na dwa szkolenia podstawowe z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Promocyjna odpłatność za udział w szkoleniu podstawowym wynosi 250,00 zł brutto.

Szkolenia zaplanowane są w Kirach k. Zakopanego w terminie 19-26 lipca oraz 2-9 sierpnia br.

Nabór trwa do wyczerpania limitu ale nie dłużej niż do 24 czerwca 2019 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgodnie ze wzorem na karcie zgłoszenia szkolenia podstawowego należy podać pełne dane do wystawienia faktury za szkolenie z zakresu KPP.

Organizator zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, materiały szkoleniowe, szkolenie oraz egzamin. Dojazd do ośrodka na własny koszt.

BARDZO WAŻNE:

ZE WZGLĘDU NA OBSZERNOŚĆ MATERIAŁU ORAZ KRÓTKI CZAS TRWANIA KURSU PROSIMY O ZAPOZNAWANIE SIĘ PRZED WYJAZDEM Z PYTANIAMI EGZAMINACYJNYMI DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA Z KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY ze strony: https://www.cem.edu.pl/aktualnosci/Pytania%20KPP%20-%202017.pdf

Spośród tych pytań tworzony jest zestaw egzaminacyjny składający się z 30 pytań, na które trzeba będzie odpowiedzieć na egzaminie.

Obowiązkowo w karcie zgłoszenia, którą można pobrać poniżej należy podać kontaktowy adres e-mail. Nie przyjmujemy kart wypełnionych niedbale, niepodpisanych i niepotwierdzonych przez OSP.

Prosimy o staranny dobór kandydatów na szkolenie.

Karta na szkolenie 19-26 lipca

Karta na szkolenie 2-9 sierpnia