Przetarg


Przetarg nieograniczony na dostawę samochodów ratowniczo-gaśniczych.


Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ratowniczo-gaśniczych.

Części w zamówieniu:
1. Dostawa 2 szt. średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych na podwoziu z napędem 4x4, z kabiną załogi 6 osobową, z pompą i zbiornikami środków gaśniczych, z funkcją ograniczania stref skażeń wraz z zintegrowanym wyposażeniem (CPV - 34144210-3: Wozy strażackie) oraz przeprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi sprzętu w siedzibie Wykonawcy dla Użytkowników.
2. Dostawa 2 szt. ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych na podwoziu z napędem uterenowionym 4x4, z kabiną załogi 6 osobową, z pompą i zbiornikami środków gaśniczych, z funkcją ograniczania stref skażeń wraz z zintegrowanym wyposażeniem (CPV - 34144210-3: Wozy strażackie) oraz prze-prowadzenie szkolenia z zakresu obsługi sprzętu w siedzibie Wykonawcy dla Użytkowników.
3. Dostawa 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu z napędem uterenowionym 4x4, z kabiną załogi 6 osobową, z pompą i zbiornikami środków gaśniczych, z funkcją ograniczania stref skażeń wraz z zintegrowanym wyposażeniem (CPV - 34144210-3: Wozy strażackie) oraz prze-prowadzenie szkolenia z zakresu obsługi sprzętu w siedzibie Wykonawcy dla Użytkowników.

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 na projekt pt. "Poprawa bezpieczeństwa środowiskowego i ekologicznego na obszarze Województwa Wielkopolskiego poprzez zakup samochodów dla OSP w ramach KSRG - etap III" zgodnie z umową nr UDA-RPWP.03.06.06-30-015/14-00.

Ogłoszenie jest dostępne klikając: 2015/S 039-066312

Dokumentacja jest dostępna klikając:
"Poprawa bezpieczeństwa środowiskowego i ekologicznego na obszarze Województwa Wielkopolskiego poprzez zakup samochodów dla OSP w ramach KSRG - etap III"


phone
+48 (061) 848 13 91
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja
akcja

RSS ODDZIAŁU

Kliknij i dodaj nasze kanały informacyjne do swojego czytnika RSS.

PLIKI DO POBRANIA

Kliknij aby przejść do listy plików do pobrania. Znajdziesz tu dokumenty, formularze oraz wiele innych.

WIZYTÓWKI OSP

Kliknij aby zobaczyć wizytówki naszych OSP. Zdjęcia, Kontakty, Dane adresowe.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Kliknij aby zapisać się do Newslettera naszego Zarządu Wojewódzkiego

Na górę Strona główna
lupka